Midnight city

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)

Demsss Green Goddess (1873)

Селена Уилямс (1543)

Alexandra Belikov (1135)

Итън Стронг (755)

Màrtin Davis (691)

Dillon Devón (433)

Vanessa Green Goddess. (371)

Ясмин Смит (367)

Питър Паркър (215)

Latest topics
Партньори

££

Работохолиците ни

What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share | 

Дворът на Гимназията, преди два месеца

Предишната тема Следващата тема Go down 
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Дворът на Гимназията, преди два месеца   Пет Фев 24, 2012 6:06 pm

First topic message reminder :

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

АвторСъобщение
Итън Стронг
Werewolf

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Гимназията, преди два месеца   Пон Апр 16, 2012 5:43 pm

-Щом настояваш да ми дадеш пари - можем да направим така - Отиваме до най-близкия център за дарение и готово... Вече ще сме квит... Не мога да взема пари от теб. Ставаше въпрос за безопасността на хиляди души. - засмях се и продължихме да се разхождаме по уличките, когато изведнъж започна да вали. Излязохме в парка и видях, че нямаше никой. Усмихнах се и казах на Демс:
-Нека ти покажа кой съм всъщност. - усмихнах се и се затичах напред, като след едно акробатично движение от моя страна, пред момичето не стоеше Итън, а един голям снежнобял вълк. Нямах жаждата да убивам, защото познавах момичето и нямаше как да го нараня, още по-малко поради факта, че преди малко настояваше да плати за жезъла. Кротко се завъртях няколко пъти около нея и приех човешката си форма и се засмях. Бях вир-вода, но не ми пукаше особено.

Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Гимназията, преди два месеца   Пон Апр 16, 2012 6:03 pm

Направих някаква смешна и изчанчена физиономия, която само аз можех да докарам и се засмях. А след което обмисляйки идеята му, кимнах бавно.
- Явно това е единствения начин, така че... устройва ме! - отново се засмях и усетих как нещо ми капва на носа. Погледнах към небето и още няколко капки закапаха по лицето ми. Валеше. Сведох поглед, за да не ми влезе вода в очите и се засмях. Обожавах да вали! И аз да не съм си вкъщи! Определено бях луда. И замислена, почти не чух думите на Итън. Ее, чух последните и видях как се преобразява. Усмихнах се широко и завъртях поглед, следейки движенията му.
- Много хубаво вълче си! Толкова бяло, а със сигурност и пухкаво! - усмихнах се отново, когато дойде до мен в човешката си форма, и отново леко се засмях. Леко, а? Поклатих леко глава и продължихме да вървим напред, а то валеше ли, валеше, и дъжда се стичаше по лицата ни. Уу, добре, че не си бях сложила спирала или нещо друго, иначе нямаше да съм толкова щастлива, ако бях с размазан грим.
- Наблизо имаше такъв център, нали? - изказах на глас мислите си и след няколко метра видяхме огромната табела, показваща, че на онова място се помещава центъра за дарение. Влязохме вътре, макар и мокри и отидохме към гишето. Усмихнах се и подадох на жената сумата, която всъщност бе половината от цената на жезъла. Когато разписката бе готова с Итън излязохме отново под дъжда.
- Еее, какво ще правим с жезъла?... А и накъде сме сега?

Итън Стронг
Werewolf

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Гимназията, преди два месеца   Пон Апр 16, 2012 6:53 pm

-Предлагам да изненадаме Джош с него, но нека е в подходящия момент... А сега можем да отидем някъде на сухо, макар че вече не е от значение, защото се намокрих предостатъчно. - засмях се и направих няколко крачки навън, като излязох на дъжда и разперих ръце подобно на самолет. Вдигнах погледа си нагоре и се завъртях няколко пъти. Като малък често го правех, преди да започнат досадните трансформации. Дори и да можех да се трансформирам, когато си поискам, на Пълнолуние промяната се случваше без значение дали аз искам или не. Не ми пукаше особено, но имаше разлика между желаната и нежеланата промяна. Това беше желанието да убивам, което се появяваше като в последствие с нежеланата трансформация. Усмихнах се на момичето и казах през смях:
-Просто не знаеш какво изпускаш в момента! Великолепно е! - продължих да се въртя и радвам като малко дете, което не може да с намери място от радост.

Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Гимназията, преди два месеца   Пон Апр 16, 2012 7:33 pm

Кимнах лекичко и се усмихнах. Продължавах да стоя на сухо, гледайки как Итън си играе под дъжда, сякаш е малко детенце. Но пък какво - аз се държах като бебе постоянно, така че това не беше новост за мен и не ме учудваше, дори и да не го правех аз.
- Не се и съмнявам! - подвикнах и направих една крачка напред. Вече официално бях под дъжда. И официално полудях! Също като момчето започнах да се въртя и да подскачам, да танцувам, да се държа като петгодишна! Хората ни гледаха и се смееха, или поне така си мислех. Но не ми пукаше особено. Обаче престанах да се въртя, защото ми се зави свят и вече виждах тройно Итън, а и всичко останало. Седнах на земята и изчаках да ми попремине малко. След няколко минути отново станах и отидох до момчето.
- Ами да, мисля, че няма да има смисъл да отидем някъде на сухо, защото сериозно сме хипер мокри! - засмях се, като прокарах пръсти през косата си, при което я заплетох адски много. Вкъщи определено щях да си взема мнооого продължителен горещ душ. Но сега щях да се забавлявам!
- Искаш ли да си вземем по сладолед, пица или нещо от този сорт?

Итън Стронг
Werewolf

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Гимназията, преди два месеца   Чет Май 03, 2012 2:32 pm

-Ммм мисля, че гласувам за пицата с всичките си крайници. - засмях се и казах на момичето:
-Тук някъде има невероятна пицария, която често посещавам. - засмях се и заедно с Демс се отправихме към пицарията. Съвсем скоро пристигнахме и си намерихме маса отвън. Казах на Демс да седне и да ме почака за секунда. Усмихнах се и отидох да поръчам пица и безалкохолно. След секунда се върнах при Демс и казах:
-Бон апетит! - докарах френски акцент на смешен, надут французин, който сервира някое изискано блюдо. Засмях се и отпих от безалкохолното си като се огледах наоколо. Усмихнах се мило на момичето и казах:
-Радвам се, че ме разведе из града. Определено щях да се загубя и да ми се налага да търся карти, компаси, мили хора, които да ме упътят... - засмях се и отметнах кичур коса, който се беше спуснал пред очите ми като перде и ме побъркваше.

Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Гимназията, преди два месеца   Чет Май 03, 2012 3:32 pm

Кимнах мило на Итън и се засмях на акцента му. Пицата ухаеше божествено. Обожавах този аромата на току-що извадено от пещта тесто.
- Мерси! - усмихнах му се, като удължих леко "е"-то, а "р"-то малко го пренебрегнах. Отхапах малко парче, но явно наистина току-що я изкарваха от пещта, защото се опарих. Започнах леко да подскачам, докато топлината премине, но не стана много бързо.
- Аа, няма за какво... А и не вярвам, че би се изгубил. Миднайт не е толкова грамаден, не е Ню Йорк или Ел Ей. А и ти си оправен - намигнах му и отново отхапах от пицата, този път завидно по-малко парченце. Преглътнах нормално и продължих:
- Иначе ако нещо не можеш да намериш някоя сграда или там каквото и да е, винаги съм насреща да ме попиташ и да ти бъда гид... ее, винаги-винаги, надявам се не в два или три през нощта... - засмях се и отпих от безалкохолното. - Всъщност и аз се радвам, че се запознахме и че разбрах, благодарение на теб, за историята на града. Определено деня беше прекрасен - усмихнах се мило и отново отхапах от пицата.

Итън Стронг
Werewolf

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Гимназията, преди два месеца   Чет Май 03, 2012 8:13 pm

-Определено града не е от най-големите, но все пак това съм аз. - засмях се и отхапах от пицата. Отпих от безалкохолното и се огледах наоколо. Усмихнах се мило на момичето и казах:
-Знам, че ще ти се стори супер глупаво и прибързано, но какво ще кажеш да се поразходим из околията на града, където се е предполагало, че се е намирало Кралство Миднайт и бойните полета, макар че може да ти се стори скучно и да ти гръмне главата от толкова много история, но това е единственото ми хоби, като изключим спорта и останалите глупости, с които се занимавам през свободното си време. - засмях се и след като привърших пицата си със завидна скорост, си взех още една. Усмихнах се н момичето и казах с възможно най-лигавия си тембър:
-Какво?!? Сега раста и трябва да се храня... - засмях се и отпих от безалкохолното си.

Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Гимназията, преди два месеца   Пет Май 04, 2012 11:14 am

Едва бях преполовила своето парче, когато Итън си взе ново. Погледнах го учудено и след секунди се засмях искрено.
- Още растеш, а? Итън ти си на 20! - подметнах, поклащайки леко глава, и се усмихнах мило на момчето. Отхапах малко парче от пицата и след като отпих и от безалкохолното, се сетих за предните му думи. Когато преглътнах, вдигнах вежда и вперих изпитателен поглед в него.
- Защо си мислиш, че ще ми глупаво и прибързано? Обичам града, обичам и историята. Следователно трябва да обичам и историята на града. - отхапах от пицата и след малко добавих - А и смятам за много интересно да видим къде се е намирало Кралството и бойните полета. Все пак обичам битките, само да няма загинали, които познавам и обичам.
Отхапах отново и след още няколко хапки и безалкохолното си бях изпила, и пицата почти ми беше свършила. Имах още мъничко. Погледнах към небето - облаците бяха започнали да връщат предишния си белоснежен цвят и небето се проясняваше.
- Какво ще кажеш, след като приключим с това тук, и след като, да се надяваме, дъждът спре, да отидем на тези места и да пообиколим?... Ее, може да отидем и докато вали, за мен няма проблем. А и като се сещам, знам едно заклинание, което те предпазва от водата. - намигнах му и се заех с останалата ми пица.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Дворът на Гимназията, преди два месеца   

Дворът на Гимназията, преди два месеца

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2