Midnight city

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)

Demsss Green Goddess (1873)

Селена Уилямс (1543)

Alexandra Belikov (1135)

Итън Стронг (755)

Màrtin Davis (691)

Dillon Devón (433)

Vanessa Green Goddess. (371)

Ясмин Смит (367)

Питър Паркър (215)

Latest topics
Партньори

££

Работохолиците ни

What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share | 

Коридорът със 100-те врати

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Коридорът със 100-те врати   Пет Фев 10, 2012 7:24 pm

By Selena
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://livethemagic.nicetheme.com
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Брой мнения : 367

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 10:32 am

Не знаех къде съм, нито как съм попаднала тук. Всичко което знаех е , че ми се вие свят и бях много объркана. Имаше смесица от емоции в мен и скоро щяха да излязат на яве. С бавни стъпки оглеждах и се опитвах да се съсредоточа в цялата тази ситуация, когато чух, че някой излиза. Не бях уплашена, макар да исках да се стъписам, даже напротив, бях бясна. Нещо в мен ме накара да се приближа към вратата и да го сграбча. Скочих напред и притиснах някого към стената. В тъмнината не можех да видя нищо, но бях убедена, че беше мъжка стройна фигура.
- Кой си ти? - изкрещях едва ли не в лицето му. И извадих кучешките си зъби, за да изглежда по - заплашително.

By Me Razz

От Селена :160:
Вижте профила на потребителя
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 10:44 am

Ясмин! Сянката беше в нея... Тя я подтикваше да прави това, но нямаше как да ми навреди. Не можех да я ударя, затова просто хванах ръцете й и ги свалих от врата си, който се бе зачервил. Потърках леко мястото и казах на Ясмин:
-Ясмин! Аз съм Джошуа... Една сянка се всели в теб и те кара да правиш това... Няма да те нараня... Не мога да го направя. - казах аз, но явно предшественицата на кучката Алиша вече я бе обладала напълно. Силова вълна ме запрати към отсрещната стена и почти не ме остави без въздух. Нямаше как да предприема каквото и да било. Тревожех се за Вещерът и Вампира, особено за нахакания тип, защото едно ухапване от братовчедка ми и с нещо щеше да е свършено.
-Ясмин! Аз съм! - извиках, но старата Ясмин явно я нямаше... Тук беше само тялото й, а Онази го контролираше изцяло... Бях безпомощен да предприема каквото и да било действие.

By Selena
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 10:58 am

Нещо в мен ме подтикваше да го мразя. Не знаех кой е. Не можех да различа кой е . Само го погледнах в очите и нещо в мен все едно закипя. Бях го запратила в стената с такава сила, че едва движеше тялото си.
- ДЖОШУА! - изсмях се аз, казвайки името му на глас. - Нима? - поклатих глава и лицето ми се изкриви в подла гримаса.
- Не забелязваш нали? - поклатих глава докато настъпвах с бавни крачки към него. - Живота ти ще е мит.... след малко. - гледах го как върти очи и това ме накара още повече да искам да го убия.
"Унищожавай!" - нещо в мен крещеше. Искаше да убива и унищожава. Нещо в мен напираше, а ръцете ми трепереха и сърбяха от това, което искаха да сторят. Прехапах долната си устна, за да се опитам да задуша агонията в тялото ми, да се опитам да възприема това което тялото ми искаше и да се опитам да прогледна, но какво виждах. Празнота и човек , който едва ли не бях способна да убия. Да залича от лицето на земята с един замах.
- ЩЕ ТЕ УБИЯ! - изкрещях и го погледнах със смразяващ поглед.

By Me Razz

Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 11:10 am

-Знаех си, че си ти... Знаех си, че приятелките ти няма да оставят така нещата... Но защо Ясмин?!? Защо Ясмин, по дяволите?!? Знаеш, че не мога нищо да й направя, нали? - бавно станах от пода и усетих как силите в мен се връщат... Изправих се внимателно, поех си въздух и се поизтупах от прахта. "За Бога, кучко... Може да яхаш метлата за щяло и нещяло, но не и за да пометеш" помислих и насочих ръка към Ясмин... Щях да съжалявам, но все нещо трябваше да направя, за да не позволя да загубя живота си... Ясно бе, че това е невъзможно без оръжията, но за щастие те не бяха тук, така че нямаше как да ми навредят.
-Flammis retinere hostem! - пред ясмин се появи полукръг от сини пламъци, които щяха да я задържат докато сянката в нея не ги неутрализира... Исках да се справя с момичето без да наранявам физическото тяло, но за целта ми трябваше повече време... "По дяволите! Защо на мен!" помислих наум и се обърнах към братовчедка си, или поне това, което бе останало от нея и казах:
-Няма да нараня Ясмин... Ще се отърва от теб без да се налага да наранявам физическата обвивка на тялото й.

By Selena
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 11:39 am

Ипищях или по - скоро нещо в мен се надигна от думите на човека пред мен.
- Джош! - проплаках и паднах на земята борейки се с това в мен, но нещо ме изправи отново на крака и заличи всичко в което вярвах и мислех до сега. Спомените ми все едно помръкнаха и всичко стана черно като катран. Боя се разля на мястото на зрението ми. Черна боя , която заличи и най - малката светлина за надежда.
"Не го слушай! Той иска да отнеме силите ти, а ти не искаш това... нали? По силна си от него" - изпищя в ушите ми незнаен глас. "Можеш да го направиш".
Изправих се на крака и тогава се появи полукръг от сини пламъци, които ме задържаха и не можех дори да помръдна. Раздразнена се опитвах да отблъсна пламъците, докато накрая не започнах да унищожавам едно по едно малките гъделичкащи ме светлинки.
Погледнах отново човека, който седеше пред мен. Бях сигурна, че го познавам, но в действителност не си спомнях кой е. Когато нова вълна на агония ме удари и отново се сринах. Притиснах длани до стената и безпомощно се опитвах да се противя. Не исках да убивам, но нещо в мен ме караше да го сторя.
- Бягай - казах толкова тихо, че дори аз не знаех, дали в действителност съм го изговорила.
- БЯГАЙ! - изкрещях накрая толкова силно, че тялото ми се раздра отвътре. След което отново се изправих и вече каквото и да кажеше човека срещу мен нямаше да помогне. Единственото, което трябваше да сторя е да го убия. Това се изискваше от мен. Бях разярена и неудържима. Затова го хванах в смразяваща хватка.

By Me Razz

Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 12:04 pm

-Не... Не мога да те нараня! - започнах да шептя, докато Ясмин ме бе приклещила на земята. Изшептях старото заклинание и сините пламъци ни обгърнаха. Спомних си за пречистващото заклинание и още преди момичето да е почнало да гризе гръкляна ми, за момент успях да изкарам сянката, която пак се намъкна в тялото й. С вампирската си скорост се отдалечих от нея и... Не! Не можех да избягам и да я оставя да се бори сама с това. Влязох в кръга от сини пламъци и прегърнах братовчедка си. Нямаше да я оставя да преживее това сама... Реших да направя нов опит да се отърва от сянката, която е бе обзела. Подпрях главата й на коленете си и и започнах да шептя нещо на латински... Нямаше да оставя нещата така, защото Ясмин ми бе роднина и нямаше да направя грешката да се отдалеча от нея, изолирайки я. Продължих да шептя, когато нещо ненормално взе да се случва. Ту се виждаше образа на Ясмин, ту на онази кучка, която се бе вселила в нея, карайки я да ме убие. Колкото и силна да беше, тя не можеше да пречупи Ясмин.
-Пипнах те! - казах аз и успях да отделя сянката от тялото на момичето, но последното, което си спомням след това е как сянката мина през мен, строполих се на земята в безсъзнание.... и нищо... вече не помнех нищо, но бях щастлив, че Ясмин е свободна.

By Selena
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 12:21 pm

- Джош! - уплашена потреперих като се съвзех. Той лежеше на пода. Бързо се приближих към него.
- Джош! - погалих косата му, след което погледнах тялото му. В действителност нямаше наранявания. - Джош моля те! - беше в безсъзнание. - Знам, че си жив Джош, няма да ме оставиш - проплаках отново. - Ами Селена. Знам, че не би допуснал да я оставиш. Моля те, Джош! - ръцете ми трепереха, но все пак успях да сваля якето му и започнах да му правя масаж на сърцето. - Дишай, моля те! Моля те!
Видях как си пое въздух и се усмихнах.
- Господи, Джош! - прегърнах го силно. - Благодаря ти. - сълзите ми не можеха да спрат и падаха на ризата му. Той също ме прегърна. Обичах братовчед си, той беше част от мен, моето семейство.Не можех да си представя, че до сега съм се опитвала да го убия.
- Съжалявам, съжалявам, за стореното. Не си ранен нали? - започнах да оглеждам навсякъде тялото му.
- Кажи ми, че не си ранен. - след което се огледах наоколо. - Къде са останалите? - рязко попитах уплашена от това да не би да съм наранила някого от тях.

By Me Razz

Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 12:32 pm

-Селена е в имението и ще ми донесе някои неща. Долу са вещерът и вампирът, а ние с теб сме тук... Добре съм... Спокойно. Не ти, а онази, чиято сянка те бе обладала стори това. Не се обвинявай. - успокоих Ясмин и прекарах ръка през косата й. Усмихнах се и казах:
-Всичко е наред... Всичко ще бъде наред след като това нещо приключи... - уверих братовчедка си и се изправих. Помогнах й да направи същото и избърсах сълзите от лицето й. В момента нямаше място за повече сълзи... Не и ако искахме да се справим с гадателката на долния етаж.
-Хайде, спри да плачеш... Ето ме, добре съм... Всички сме добре. Всички ще бъдем добре... - започнах да уверявам Ясмин, слагайки ръце на раменете й. Подпрях я на стената и я загърнах с якето си. Коленичих до нея и й казах:
-Почини си... Все някъде трябва да има нещо, с което да неутрализирам Фей. - усмихнах се окуражително и влетях в една от вратите. За щастие това бе банята, където намерих кърпи малко върбинка. Отидох до Ясмин и й подадох една от кърпите, за да почисти кръвта от себе си:
-Добре ли си? - попитах разтревожен и седнах до нея.

By Selena
Ясмин Смит
Werewolf
Werewolf

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 12:48 pm

- Добре съм. - уверих го аз. Избърсах кръвта си с кърпата , която ми беше донесъл и се успокоих, след като го видях седнал до мен. Зарадвах се, че е добре и отново стъпва на краката си, за мен това беше най - важното.
- Трябва да има някакъв начин, за да неутрализираме Фей. - казах ведро и отново го погледнах.
- Когато това стане, чак тогава ще съм спокойна, че всичко е наред и всички са в безопасност. - казах и погледнах раната си. - Работата е там, че ... - преглътнах шумно. - ... няма да имам възможността да ви помогна много , вещицата е изцедила до основи силите ми и се съмнявам да мога да се преобразя. - поклатих глава и си поех дълбоко въздух, за да мога да понеса това което казвам.
- Ще направя каквото мога по силите си и няма да ви оставя да се оправяте сами, обещавам. - опитах се да се изправя , но краката ми не ме държаха. До такава степен бях отслабнала и всячески се надявах да има поне нещо, с което да съм им от помощ. Трябва да има!
Подпирайки се на стената до мен все пак се задържах права, макар и олюлявайки се.
- Искам да помогна! - уверено заявих. - И не ме спирай, моля те! - бях длъжна да поправя грешката си и нямаше да оставя приятелите и най - близките си хора да умрат.

By Me Razz

Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   Съб Фев 11, 2012 12:58 pm

Отвън се чу писъкът на Ашли... Фей... Фей беше свързала тялото си с нея... Вече започваше да ми лази по нервите. Не можех да повярвам, че е способна на това. Вещерът долу шептеше нещо, но то не бе достатъчно, за да помогне... Какво се случваше там. Ясмин настояваше да помогне и нямаше как да я спра, но сянката беше източила силите й. Тя беше уязвима и Фей със сигурност знаеше това... Видях пламъка в очите на братовчедка си и я подадох шишенцето с върбинка. Усмихнах се и й помогнах да се движи...
-Хайде, нека слезем при останалите и да видим какво се случва. Трябва да се намесим, макар, че имаш малко сили. Не искам да пострадаш... Ти си моето семейство. - бавно заслизахме надолу, където се вихреше истинския купон. Онзи арогантен тип се мислеше за много вещ, но бях сигурен, че вещерът е много по-добър от него. Помогнах на Ясмин да седне на стъпалото и се включих във "веселбата", която се вихреше в предверието.

By Selena

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Коридорът със 100-те врати   

Коридорът със 100-те врати

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1