Midnight city

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)

Demsss Green Goddess (1873)

Селена Уилямс (1543)

Alexandra Belikov (1135)

Итън Стронг (755)

Màrtin Davis (691)

Dillon Devón (433)

Vanessa Green Goddess. (371)

Ясмин Смит (367)

Питър Паркър (215)

Latest topics
Партньори

££

Работохолиците ни

What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share | 

Мистериозната стая

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Мистериозната стая   Пет Фев 10, 2012 6:19 pm

By Selena
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя http://livethemagic.nicetheme.com
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Мистериозната стая   Пет Фев 10, 2012 6:30 pm

Всичко се случи бързо. Много бързо. Не осъзнах кога не се намирах в уютното си студио, а насред гора. Огледах се, после се ощипах два три пъти, затварях и отварях очи с надеждата това да е сън, но не. Всичко това бе реалност.
Бях парализирана от изненада и стоях вцепенена насред пустошта. Краката ми обаче поддадоха и се свлякох безжизнено на меката, изсушена трева. Отпуснах клепачи и се цаслушах в равномерното си дишане, единственото истинско нещо в момента. Една сълза падна, като остави мокра диря след себе си, последваха още и осъзнах, че треперя, свила се на кълбо, а сълзите се ронеха и ронеха, мокреха дрехите ми и не спираха. Изведнъж цялата обстановка се промени и стана коренно различна. Бях на брега на някакво езеро, папури и тръстики се поклащаха от лекият ветрец, а във водата се образуваха малки вълнички.
За миг забравих да плача и станах, обзета от любопитство. Докоснах водата с ръка, а когато осъзнах, че това наистина е вода, натопих цялата си ръка, после измих мокрото си от сълзи лице и придобих някаква решителност.
Картината отново се измени. Вече бях на брега на море. Огледах хоризонта, но се виждаше нищо. Реших да се трансформирам, но установих, че не мога. И тогава ми прещрака. Бях заловена. Бях попаднала в собственият си капан от чувства и когато плачех бе едно, когато се смеех-друго. Извиках безмощно за помощ, а след това се свлякох на горещият пясък.

Is it getting better?
Or do you feel the same?
Will it make it easier on you now?
You got someone to blame

Вижте профила на потребителя
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Мистериозната стая   Пет Фев 10, 2012 8:36 pm

След като се качих горе във водната си форма, бързо приех човешки
облик и започнах да оглеждам трескаво вратите. Всички бяха кафяви, освен
една. Тя беше ярко червена и се намираше в края на коридора. Селена
беше там... Усещах я... Усещах аурата й. Тя беше объркана, безпомощна...
Не можеше да използва силите си. Усещах как бях на път да разбия всяка
една врата, но нямаше да е необходимо да разбивам всички врати, след като тази се набиваше на очи. Все още като пипало се промъкнах отдолу и се озовах в една шантава стая. Бях на брега на някакво море, а Селена беше на земята, безпомощно предала се и лежеше на земята. Затичах се към нея и коленичих. За момент всичко се промени. Бяхме на някаква лъчиста поляна и наоколо летяха птици. Усмихнах се и прегърнах Селена, като няколко сълзи се отрониха от очите ми:
-Тук съм Сел... Всичко е наред... Всичко ще бъде наред, момичето ми... Обещавам ти го. - започнах да шептя в опит да я успокоя. Сега и двамата нямахме сили да излезем. Имаше само един начин, но стаята се променяше постоянно. Спокойната поляна изчезна и се озовахме в средата на ледниково езеро...
-Сел, искам да се концентрираш и да си мислиш за човека, който най-много обичаш... Само така ще можем да излезем от тук. - прошепнах тихо и нежно я целунах.

By Selena
Селена Уилямс
Zoo-Morpher
Zoo-Morpher

Брой мнения : 1543

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Мистериозната стая   Съб Фев 11, 2012 8:52 am

-Няма да е трудно-промълвих между хлипанията си, които разтърсваха цялото ми тяло-този човек сега е до мен.
Впих устни в неговите и се съсредоточих върху момента и човека до мен. Представих си всички хубави спомени заедно, които преминаха като филмова лента пред очите ми. Всичко това не продължи дълго. Отворих очи и бавно се огледах, сякаш само с едно движение можех да разваля магията.
Бяхме насред малка полянка, огряна от слънцето. Меката зеленета трева се вееше от лекият ветрец, разнасяше се благоуханието на горски цветя.
Станах и проследих всеки детайл от картината. Беше вълшебно. Нереално. Стиснах ръката на Джо и заедно запристъпвахме по тревата. Не знаех как ще се измъкнем, нито какво ще последва, но ако се концентрирах достатъчно може би стаята нямаше да приема различни облици постоянно.

Is it getting better?
Or do you feel the same?
Will it make it easier on you now?
You got someone to blame

Вижте профила на потребителя
Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Мистериозната стая   Съб Фев 11, 2012 10:04 am

-Тук съм... - прошепнах тихо и помогнах на Селена да се изправи. След това заедно тръгнахме по поляната, като сигурно са минали двадесет минути в ходене, но врата за навън никъде не се виждаше. Тогава ми проблесна - Ако двамата със Селена мислехме един за друг, задържайки стаята в това й състояние. Обърнах се към момичето и след като нежно впих устни в нейните, казах:
-Ако мислим за най-хубавия си момент извън това тук.... ще се появи вратата към имението или проклетата къща, където Фей тормози останалите. - казах аз и си спомних времето с момичето в имението... Изведнъж пред нас се появи една врата. Отворих я и видях спалнята си. Усмихнах се и казах на Селена:
-Отиди в стаята ми, почукай три пъти на гардероба ми и след като го отвориш, вземи светената вода, двата ми гримоара и шишенцата с вълче биле и върбинка. Не ме мисли... Просто тръгвай... - казах аз и страстно целунах Селена... Аз знаех как ще се измъкна, но исках тя да е в безопасност.
-Когато вземеш нещата, занеси ги на Ашли и Миранда. Аз просто ще си представя голямото предверие и ще се появя там. Тръгвай... Не губи ценно време, моля те! - когато Селена мина през вратата аз си помислих за коридора със стоте врати и излязох, където ужасът тепърва предстоеше.

By Selena

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Мистериозната стая   

Мистериозната стая

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1