Midnight city

ИндексCalendarВъпроси/ОтговориТърсенеПотребителиПотребителски групиРегистрирайте сеВход
Вход
Потребител:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Top posters
Joshua Riley (3345)

Demsss Green Goddess (1873)

Селена Уилямс (1543)

Alexandra Belikov (1135)

Итън Стронг (755)

Màrtin Davis (691)

Dillon Devón (433)

Vanessa Green Goddess. (371)

Ясмин Смит (367)

Питър Паркър (215)

Latest topics
Партньори

££

Работохолиците ни

What time is it?
Замислете се
Protected by Copyscape Originality Checker
Преди да крадете, за секунда помислете!

Share | 

Стая № 11

Предишната тема Следващата тема Go down 
АвторСъобщение
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Брой мнения : 1873

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Стая № 11   Пон Юли 23, 2012 6:03 pm

В 11 поред стая -А беше оставил на "затворниците" куп оръжия, които те могат да използват в предходните стаи.

Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 11   Сря Юли 25, 2012 6:42 pm

Вече малко по-поуспокоена и с овладяно държание, тръгнах редом до Итън към следващата стая, която както се разбра след секунди, се оказа пълна с оръжия. Втренчих се в най-различните оръжия и запремигах бързо с широко отворени от изненада очи. Поех си дълбоко дъх и бавно пристъпих напред, като се заозъртах притеснено наляво и надясно д ане би още нещо да бъде скрито в тази стая. Но не - стените бяха празни и голи, мръснобели и напукани, по пода имаше само и единствено оръжия, различни по големина и опасност, по приложение и форма.
Погледнах объркано към Джош, а след това и към останалите. Явно и те се чудеха това, което и аз не спирах да се питам. За какво, по дяволите, бяха струпани тези пръжия тук?! Нима щяха да са ни нужни в следващите две стаи? Нима щеше да има нещо, с което нямаше да можем да се справим с уменията си, та ни трябваха и оръжия?
Недоумявах, внезапно ме обвзе страх и усетих как цялата настръхнах, как капки студена пот бавно започнаха да се стичат по тила ми. Чувството беше отвратително, всъщност - много повече от това. Започнах да обикалям около оръжията и да ги оглеждам. Имаше бомби с върбинка, лъкове и стрели, очевидно напоени с нещо, може би отрова. Имаше и дървени колове някакви желязни неща, чиито имена не знаех, и какво ли още не.
- Защо са ни оръжия? Толкова са много, толкова... - не можах да се изразя както трябва. Не можех да намеря правилните думи. Всъщност едва намирах думи за каквото и да е било.

Joshua Riley
Hybrid
Hybrid

Брой мнения : 3345

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 11   Чет Юли 26, 2012 1:24 pm

-...толкова е жестоко! - довърших въодушевено изречението, което Демс започна и се спуснах развълнувано в стаята, търсейки си идеалното оръжие за мен. Намерих си един меч, няколко от онези кунаи и нинджа-звездичките, които толкова често се появяваха по филмите. Грабнах един арбалет и няколко ками:
-Аз вече съм готов за това, което ни чака в другите две стаи. - усмихнах се арогантно и седнах в единия ъгъл на стаята докато чаках другите да си намерят подходящите оръжия. В стаята имаше много играчки, които лъскаха на изкуствената светлина, но май не за всички бяха подходящи. Усмихнах се и казах на останалите:
-Каквото и да следва аз обещавам, че няма да позволя повече жертви каквото и да се случва. В никакъв случай няма да позволя да падне и косъм от главите на хората, на които държа толкова много. - дадох обещание, което щях да спазя дори и да се наложи да умра.

By Selena
Вижте профила на потребителя http://livethemagic.nicetheme.com
Demsss Green Goddess
Crazy Dreamer
Crazy Dreamer

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 11   Пет Юли 27, 2012 6:31 pm

Стоях и гледах как момчетата развълнувано си избираха оръжия, сякаш това беше някаква игра. Та тези неща - мечове, лъкове, нунчакута и копия - неща, които не използват обикновените хора, а само обучени специалисти, бяха опасни, някои от тях и тежки, например мечовете - сигурна бях, че ако вдигнех някой, щях да се стоваря аз на земята. А Джош, Итън и Зандър бяха толкова въодушевени, че не можех направо да повярвам. Оглеждах се наоколо и се питах къде изчезнаха онези момчета, които познавах - добрите и силните, но във всеки случай не воини или нещо подобно на тях. Сякаш коренно се бяха променили.
Те бяха развълнувани, а аз уплашена. Бях се била, да, но не по този начин, не така. Огледах притеснено момичетата, за да се уверя, че не само аз се държа като малко момиченце. Селена и Ясмин бяха притесни не по-малко от мен, може би даже и повече. Нито един мускул не помръдваше по лицата им, те бяха бледи и сякаш нямаше кръв в тях. Устните им бяха сухи и напукани, а очите - също като моите - блуждаеха нервно напред-назад из стаята. Накрая погледът ми се спря на сестра ми и тогава замръзнах, сякаш се вкочанясах. Тя не беше притеснена, но сякаш нищо не й правеше впечатление, сякаш това беше нормално.
Въздъхнах и сведох полед, където видях едно дървено нунчаку. Прокарах леко език по устните си, за да ги навлажня, и след като видях как Итън и Зандър разпалено обсъждат и ръкомахат за нещо, осъзнах напълно къде сме. Това наистина беше игра - крайно опасна, гадна и жестока игра. Игра, в която губещите не трябваше да сме ние, игра на живот и смърт. И ако в предните стаи съм се залъгвала, в тази действиетелността ме обвзе и наистина осъзнах в каква опасност се намираме, наистина разбрах, че всички коренно се променихме. Разтърсих глава с цел да се върна в настоящето, тук и сега, и внезапно грабнах нунчаку, лежащо в краката ми. Бях чела в една поредица книги за него, една дева-воин го използваше винаги, когато се биеше. Предполагах, че щях да се справя с него, но за всеки случаи взех няколко кола, които затъкнах в колана на дънките си, лък и стрели, по които се стичаше нещо, което определено не исках да знам какво е. Отвърнах поглед от оръжията, които държах, и погледнах към останалите.
- Никой няма да позволи, Джош, сигурна съм. Не сме в положението, за да позволим нещо да се случи на който и да е от нас. Една смърт беше достатъчна, наистина не трябва да има още. - казах тихо, с равен глас, което си бе постижение за мен, имайки предвид под какво напрежение се намирах в момента и желанието всеки момент да ревна. Преглътнах тежко и завъртях лъка в ръката си. Добре, че дядо ме беше учил да стрелям като бях малка, помислих си и бегло се усмихнах, въпреки че нямаше да бъде същото.
- Нищо вече не е същото. - промърморих тихо по-скоро на себе си, отколкото на другите, и се заех в задълбоченото разглеждане на дъреното японско нещо, което държах.

Итън Стронг
Werewolf "Black Rose" order
Werewolf

Брой мнения : 755

Game status
Inteligence:
0/50  (0/50)
Power:
0/50  (0/50)
Stamina:
0/50  (0/50)

ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 11   Вто Юли 31, 2012 7:42 pm

-Е, след като вече сме готови можем да продължим напред. - усмихнах се и влязох в 12 стая, но вместо това заварих някаква мистериозна фигура, която ме поздрави:
-Добре дошъл в последната стая! Не очаквах да стигнете д о тук... - несъмнено това беше -А. Сега вече ще го унищожа каквото и да се случва. Усмихнах се арогантно и извиках:
-Сега те пипнах Копеле гадно! - не знаех дали другите са ме чули, но не ми и пукаше особено. Знаех, че те ще дойдат рано или късно. Обърнах се назад и им казах:
-Влизаме направо в тринадесетата стая и Ванеса... Там е някой, който много искаш да видиш.... Някой, който всички искаме да видим. - усмихнах се както само аз умеех и скочих отново в портала.

Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Стая № 11   

Стая № 11

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото 
Страница 1 от 1